W ostatnią niedzielę, 10 maja br. na początku Mszy Świętej o godz.10.30 parafianie zgromadzeni w kościele złożyli serdeczne życzenia imieninowe księdzu proboszczowi Andrzejowi. Przedstawiciele wspólnot parafialnych podziękowali za codzienną posługę, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz wielu łask potrzebnych w dalszej pracy duszpasterskiej. Wierni wyrazili swoją wdzięczność modlitwą i wspólnym śpiewem.
