Pielgrzymka Białorusinów

Wieczorem, dnia 25 lipca przybyła do naszej parafii grupa pielgrzymów z Białorusi. W większości są to ludzie mieszkający i pracujący w Polsce.  Musieli wyjechać z Białorusi z różnych powodów i póki co, nie mają tam powrotu. Pielgrzymują do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Królowej Podlasia – Matki Jedności modląc się w intencji pokoju. Po nocy spędzonej u rodzin z naszej parafii i po Mszy św o godz. 6.00 rano, sprawowanej w języku białoruskim w intencji dziękczynnej za mieszkańców naszej parafii, pielgrzymi wyruszyli na kolejny etap swojej wędrówki.

Spotkanie z pielgrzymami z Białorusi było bardzo budującym doświadczeniem. Okazali się przesympatycznymi, otwartymi, a przede wszystkim głęboko wierzącymi ludźmi. Szczęść Boże na dalszą wędrówkę.

1658907031435-Copy

Zdjęcie 14 z 14