Szturm modlitewny w intencji nieprzyjaciół Kościoła

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji “Zaadoptuj nieprzyjaciela Kościoła“, wielkim szturmie modlitewnym do nieba. Będzie on polegał na codziennej modlitwie Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji nieprzyjaciela Kościoła, którego wskaże Ci Pan Jezus. Szturm będzie trwał od 15 sierpnia do 24 grudnia, a jego ukoronowaniem będzie przyjęcie całym sercem Komunii Świętej 25 grudnia, w Boże Narodzenie w intencji nieprzyjaciela Kościoła (który do tej pory może stać się Jego przyjacielem), za którego modliłeś się przez te 4 miesiące.

W tym trudnym czasie niezwykle ważna jest modlitwa za nieprzyjaciół Kościoła. Ważne jednak, żeby czynić to z miłością, gdyż zwykle są to ludzi zagubieni, którzy jeszcze nie poznali wielkiej Miłości Jezusa Chrystusa. Historia zna wiele przykładów nieprzyjaciół Kościoła, którzy stali się Jego wielkimi świętymi. Dlatego tak ważna jest Twoja modlitwa.

Modlitwie błogosławi ks. abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański, przewodniczący Episkopatu Polski, ks. bp Szymon Stułkowski oraz ks. bp Stanisław Jamrozek z Metropolii Przemyskiej.

Pamiętaj, Twoja modlitwa może zmienić świat! Nie bądź obojętny do wezwanie Pana, przyłącz się do wielkiego szturmu modlitewnego.

Więcej informacji na YouTube https://youtu.be/2nOSQRNgq7Q lub wpisując w wyszukiwarce “Zaadoptuj nieprzyjaciela Kościoła”