Wspólne świadectwo wiary – Boże Ciało 2026

W uroczystość Bożego Ciała nasza wspólnota parafialna licznie zgromadziła się na Mszy Świętej, a następnie wzięła udział w procesji eucharystycznej drogami parafii. Przy czterech ołtarzach modliliśmy się, wyznając naszą wiarę w realną obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości: budowniczym ołtarzy, służbie liturgicznej, dzieciom sypiącym kwiaty, niosącym feretrony i chorągwie oraz wszystkim wiernym za wspólną modlitwę i świadectwo wiary.

Niech Chrystus Eucharystyczny błogosławi naszym rodzinom i całej parafii.

IMG_20260604_112421

Zdjęcie 1 z 29

Uroczystość I Komunii Świętej

W dniu 31 maja 2026r.  w naszej parafii odbyła się uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyły w Eucharystii, przyjmując do swoich serc Pana Jezusa. Był to wyjątkowy i wzruszający dzień dla dzieci, ich rodzin oraz całej wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy rodzicom, katechetom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości. Dzieciom życzymy, aby zawsze trwały blisko Chrystusa i wzrastały w wierze, nadziei i miłości.

IMG_20260605_063151

Zdjęcie 1 z 9

Zapraszamy na koncert uwielbienia

Serdecznie zapraszamy na koncert uwielbienia 31 maja o 18:00. Będzie również dostępna transmisja online na profilu FB  Siedlce dla Jezusa.

Imieniny Ks. Proboszcza

W ostatnią niedzielę, 10 maja br. na początku Mszy Świętej o godz.10.30 parafianie zgromadzeni w kościele złożyli serdeczne życzenia imieninowe księdzu proboszczowi Andrzejowi. Przedstawiciele wspólnot parafialnych podziękowali za codzienną posługę, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz wielu łask potrzebnych w dalszej pracy duszpasterskiej.  Wierni wyrazili swoją wdzięczność modlitwą i wspólnym śpiewem.

20260510_103253K

Zdjęcie 1 z 7

Święte dni nadziei – od Niedzieli Palmowej do Zmartwychwstania

Minione dni były dla naszej wspólnoty parafialnej czasem szczególnej modlitwy i duchowego skupienia. Niedziela Palmowa wprowadziła nas w Wielki Tydzień – czas rozważania męki Chrystusa, ale też radosnego wołania „Hosanna”, które przypomina o nadziei płynącej z wiary.

Podczas Triduum Paschalnego przeżywaliśmy najważniejsze tajemnice naszej wiary. Wielki Czwartek zgromadził nas wokół stołu Eucharystii, Wielki Piątek skłonił do zadumy nad ofiarą Chrystusa na krzyżu, a Wigilia Paschalna napełniła serca światłem i radością Zmartwychwstania.

Uroczystość Wielkanocy stała się dla nas źródłem nadziei i odnowy. Chrystus zwyciężył śmierć, dając nam pewność, że miłość jest silniejsza niż wszelkie cierpienie.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i wspólne przeżywanie tych świętych dni. Niech radość Zmartwychwstania trwa w naszych sercach każdego dnia.

IMG_20260405_071945

Zdjęcie 1 z 50

 

Życzenia Wielkanocne

I po rekolekcjach…

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii dobiegły końca. Był to szczególny czas modlitwy, refleksji i odnowy duchowej. Pod przewodnictwem rekolekcjonisty,  dyrektora Katolickiego Radia Podlasie ks. Przemysława Świderskiego, odkrywaliśmy na nowo Bożą obecność w codziennym życiu oraz sens nawrócenia i przebaczenia. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w nabożeństwach, spowiedzi i  w przygotowaniu liturgii. Niech owoce tych dni pozostaną w naszych sercach i prowadzą nas ku głębszej relacji z Chrystusem.

1774087584120

Zdjęcie 1 z 14

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 13 – 15 marca 2026 r. odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. 

Program rekolekcji:

Piątek  – Msza Św. o godz. :

Sobota – Msza Św. o godz.:

Niedziela – Msza Św. o godz.

Spowiedź w piątek i sobotę 15 minut przed każdą Mszą Św.

 

Relikwie błogosławionej Pauliny Jaricot

W dniach 17 – 19 luty br. gościliśmy w naszej parafii relikwie błogosławionej Pauliny Jaricot, założycielki Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i założycielki ruchu Żywego Różańca.

1771679055165

Zdjęcie 1 z 14

Rocznica Święceń Kapłańskich

13 lutego przypada rocznica Święceń Kapłańskich naszego Proboszcza, ks. Andrzeja. W tym roku jest to już 44 rocznica. Z tej okazji w ostatnią niedzielę, 15 lutego o godz. 10.30 odprawiona była Msza w intencji Ks. Proboszcza. Przed Mszą przedstawiciele parafii złożyli Jubilatowi życzenia i wręczyli upominek. 

Niech Bóg obdarza ks. Andrzeja zdrowiem, potrzebnymi łaskami i udzieli sił do dalszej posługi duszpasterskiej. Dziękujemy za dotychczasową posługę,  oddanie i modlitwy!

20260215_103129

Zdjęcie 1 z 5