W uroczystość Bożego Ciała nasza wspólnota parafialna licznie zgromadziła się na Mszy Świętej, a następnie wzięła udział w procesji eucharystycznej drogami parafii. Przy czterech ołtarzach modliliśmy się, wyznając naszą wiarę w realną obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości: budowniczym ołtarzy, służbie liturgicznej, dzieciom sypiącym kwiaty, niosącym feretrony i chorągwie oraz wszystkim wiernym za wspólną modlitwę i świadectwo wiary.
Niech Chrystus Eucharystyczny błogosławi naszym rodzinom i całej parafii.


